הצעת נישואין

החלטתם לרכוש טבעת אירוסין?! סימן שהחלטתם למסד את אהבתכם.
בארץ ובעולם הצעת הנישואין כוללת טבעת יהלום ותכנון קפדני של הגבר בפרטי הצעת הנישואין, בחירת מקום רומנטי, תפאורה ואווירה נעימה שלא ישאירו ספקות לגבי התשובה "כן אני מסכימה".


זהו רגע מיוחד לבחורה והיא יודעת שמרגע זה את הטבעת היא עונדת ומשוויצה בה מול כולם. זו לא סתם טבעת זו טבעת עם חותם של אהבה שמסמלת את תחילתה של הקמת משפחה.


בבחירת טבעת אירוסין תחשפו למאות דוגמאות וסגנונות כמו טבעות אירוסין קלאסיות, טבעות אירוסין מעוצבות, טבעות אירוסין יוקרתיות, טבעות אירוסין עדינות ועוד.


באתר תימצאו את טבעות האירוסין היפות ביותר, כמו כן תוכלו לראות תכשיטים מדהימים במחירים נוחים שמתאימים לכל תקציב.


בכל שאלה נשמח לענות לכם בהקדם האפשרי או שתוכלו להתקשר אלינו מיד ולהיוועץ עם מומחה שיעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. 

F1000035.JPG

טבעות אירוסין

טבעות אירוסין קלאסיות היא קולקציה בעיצובים נקיים וישרים שתמיד יישארו באופנה. לרוב הן משובצות ביהלום בודד אך ישנם גם כאלה שמשובצות עם מספר יהלומים קטן על הטבעת עצמה. אחת לשנה אנו מוציאים מספר דגמים בעיצובים קלאסיים חדשים שמתבססים על העיצובים משנים קודמות עם שינויים קלים בהתאם לבקשות של לקוחותינו. טבעת יהלום קלאסית נועדה להבליט בעיקר את את היהלום המרכזי, הסגנון ה קלאסי מתאים לנשים שלא מתייחסים לאופנה ושומרים על קו ישר פשוט ונקי אשר יהיה רלוונטי לשנים רבות ללא קשר לאופנה המשתנה.

 

טבעת אירוסין קלאסית זה מה שאנו שומעים לרוב מבנות או בנים שרוצים לרכוש טבעת אירוסין. זוהי בחירה מצוינת לבנות שאוהבות את המראה הנקי שמבליטה בעיקר את היהלום. טבעות אירוסין קלאסיות שאנו מייצרים נחשבים לעיצובים היוקרתיים ביותר בתעשייה וברמת גימור מושלמת.

ועכשיו הצעה מיוחדת למבקרי האתר ולזמן מוגבל טבעת אירוסין קלאסית עם 0.25 קראט במחיר מיוחד של 1950 ש"ח.

לרכישה לחץ כאן

 טבעות יהלומים, טבעות אירוסין, טבעות יהלומים זולות ,טבעות יהלומים במבצע, יהלומים בזול, יהלומים במבצע, טבעות משובצות יהלומים, טבעות במבצע, עגילי יהלומים, תליוני יהלומים, טבעות אירוסין 

הצטרף לרשימת תפוצה לקבלת מבצעים ועדכונים

© 2021- 2005 כל הזכויות שמורות AZUELOS DIAMONDS LTD  עוסק מורשה: 513580738

.גלישה באתר זה מהווה הסכמה מלאה לתקנון האתר

.התוכן באתר זה מוגן  בזכויות יוצרים, אין להעתיק, לערוך או לשנות כל תוכן לרבות מלל, תמונות, או סרטוני וידאו ללא רשות בכתב