דור שלישי של מצוינות

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 1935 בחנות קטנה בעיר פאס שבמרוקו. שם פתח סבי חנות קטנה שהתמחתה בייצור צמידי זהב מרוקאיים וחריטות על תכשיטי זהב. כבר אז החלה התשוקה לייצור תכשיטי יוקרה לעבור ב DNA של המשפחה והפך למסורת משפחתית של אהבה לייצור אומנותי, אסתטיקה, עמידה בפרטים הקטנים והרצון הגדול לשמח ולרגש בתכשיטים מעוצבים אלפי לקוחות מרוצים.

מהחנות הקטנה של סבי בעיר פאס שבמרוקו ועד לפתיחת משרדי החברה בבורסת היהלומים בשנת 2004 עברו שנים רבות עם טלטלות ושינויים גדולים בתעשייה ובטכנולוגיה. הדרך הייתה מלאה באתגרים כשלנגד עיננו עומדת המטרה היחידה, לשפר באופן מתמיד את איכות הגימור של התכשיט, שיפור הליטוש והברק מהיהלומים  וכמובן שיפור מתמיד של החבילה היוקרתית שמצורפת לכל תכשיט.

עם השנויים הטכנולוגים בענף והימצאותם של טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות ללטש יהלומים בצורה מדויקת ולהוציא את הברק המקסימלי מכול יהלום, התחלנו לאמץ את הטכנולוגיות החדשות ולשפר משמעותית את נראות היהלומים ולמצות את הברק המקסימלי מכול יהלום.
מאז השימוש באמצעים מתקדמים במפעלינו התחלנו לשבץ בתכשיטים יהלומים בליטושים מיוחדים שהאיכותי ביניהם הוא ליטוש ה Hearts & Arrows או בלשוננו חצים ולבבות ולהביא לידי כך שכל תכשיט מקרין את הברק המקסימלי ביותר. את אפקט החצים והלבבות בתוך היהלום אפשר לראות באמצעות סקופ מיוחד.

מאז ומתמיד המטרה של המשפחה והחברה שהשם אזואלוס יסמל איכות ויוקרה ויהיה בחזית תעשיית היהלומים והתכשיטים. אנו דור שני של יהלומנים ומעצבי תכשיטים והתשוקה ליופי ואסתטיקה נמצאת בעורכינו.
כיום החברה עוסקת בייצור יהלומים ותכשיטי יוקרה ומספקת לחנויות ברחבי העולם תכשיטים תחת מותגי החברה.  לחברה מספר תכניות שיווק מיוחדות המתאימות לכל גודל של חנות ועוזרת לבעלי החנויות למכור את תכשיטי החברה.

 

מעל ל 100 מיונים שונים

 

אם כבר לקנות יהלום אז למה להתפשר על האיכות והברק??

 

אנו מתמחים בייצור יהלומים בליטוש EXCELLENT IDEAL CUT

ו ב HEARTS & ARROWS, אשר ידועים בעולם כיהלומי האהבה בזכות הליטוש המיוחד שגורם לכל יהלום בליטוש הזה  להקרין אור מקסימלי וליצור אפקט של חצים ולבבות בתוך היהלום שניתן לראותם שבעזרת סקופ מיוחד.

בזכות הליטוש המיוחד הברק שיוצא מהיהלום הוא מקסימאלי, מה שגורם לתכשיטים שלנו להיות זוהרים באופן מיוחד ומרשים.

לחברה מעל 100 מיונים שונים שנותנים מענה לכל לקוח ולכל תקציב, החלל מ יהלומים נקיים במיוחד עם גוון לבן גבוהה ועד יהלומים בצבע ובניקיון נמוך.

 

dreamstime_3038696.jpg