AZUELOS (2048 × 1152 פיקסל) (2560 × 1440 פיקסל) (1850 × 500 פיקסל) (1850 × 750 פיקסל) (100

מדריך לבדיקת מידה לצמיד

לאור השינויים החלים בשנים האחרונות עם הרגלי הקניה של הלקוחות שמעדיפים לרכוש בדרך הקלה והמהירה באון ליין, אנו מבינים את הצורך בלהקל ולפשט את התהליך, בצורה כזו שהלקוחות יוכלו לקבל את האינפורמציה הנדרשת להם בצורה מהירה ופשוטה על מנת לרכוש טבעות, צמידים ותליונים במידה או באורך הנכון. 


לא לכולנו יש את האפשרות לדעת את גודל הצמיד שעלינו להזמין. כשאתם רוכשים צמיד מופיע בעמוד המוצר את המידה לצמיד שיש לבחור. לרוב, צמידים לאישה יהיו באורך 16 ס"מ וצמידים לגבר 18 ס"מ כאשר בכל אחת מהאפשרויות אנו מוסיפים 2 ס"מ של חוליות שבעזרתם אפשר לשנות את המידה לפי הצורך והנוחות.


לכן הכנו מדריך פשוט וקל אשר יסביר לכם כיצד לבדוק את מידת הצמיד שאותו תרצו לרכוש.
(מדריך הטבעות נמצא כאן) לפניכם מספר דרכים למדידת המידה לצמיד

השיטה הראשונה היא באמצעות חוט תפירה חזק ולא נימתח
נצטייד בחוט, סרגל ועט פשוט. 


ניקח את חוט התפירה שהכנו ונלפף אותו מסביב לשורש כף היד. כדאי להקפיד שהחוט לא יהיה צמוד מדי ואפשר אף להשאיר מרווח של אצבע נוספת כרווח בין החוט לפרק היד ונסמן את הנקודה שמשיקה בין שתי נקודות בחוטים.


לאחר שעשינו זאת ניקח את החוט ונניח אותו צמוד לסרגל ישר על מנת למדוד את אורך החוט שהקיף את פרק היד. את המידה הזו יש להתאים למידות הצמיד בהתאם לטבלה המופיעה בהמשך העמוד ובהתאם לסמן זאת בעמוד רכישת המוצר כשתתבקשו לבחור מידה לצמיד

1

​השיטה השנייה היא באמצעות סרגל מדידה גמיש.
על אותו עיקרון של מדידה בעזרת חוט, אפשר להשתמש בסרט מדידה ייעודיי. נלפף אותו מסביב לפרק כף היד, נשאיר מרווח של אצבע אחת, נסמן את נקודת ההשקה בין שתי הקצוות, נפתח את הסרט ונראה את המידה בס"מ. 


את המידה שקיבלנו אפשר להמיר מס"מ למידה של הצמיד בעזרת הטבלה שבהמשך העמוד. 

2